Textový štoček pro razítko Colop Printer Oval 55

Kód: STO55
Neohodnoceno
Značka: Colop
245 Kč –11 %
colop oval55
245 Kč –11 % 218 Kč
Skladem

Textový štoček pro razítko Colop Printer Oval 55

Detailní informace

Detailní popis produktu

Štoček do razítka Colop Oval 55

  • Rozměr otisku textové desky - štočku k razítku Colop Printer Oval 55 - 33 x 55 mm
  • Štoček razítka Colop Printer Oval 55 vyrábíme laserovým gravírováním. Výsledný otisk je poté přesný a má dlouhou životnost. 
  • S objednáním textové desky - štočku pro razítko Colop Printer Oval 55 doporučujeme zakoupit i náhradní polštářek E/Oval 55. Původní štoček zanechává v polštářku starý text, nový štoček by tak nemusel zanechávat přesný otisk razítka.  

!!! Důležité Grafické podklady pro výrobu razítek

V závislosti na typu zvoleného razítka zasílejte návrhy ve formátu PDF v barevnosti CMYK 0/0/0/100. Texty uvedené na razítku je nezbytné převést do křivek. Minimální velikost jednotlivých prvků (logo, piktogramy apod.) je 0,15 mm, minimální velikost tloušťky rámečku je 0,3 mm. Minimální velikost použitého textu je 9 bodů. Vhodné fonty pro razítka jsou bezpatkové fonty Arial, Calibri, Tahoma apod. Návrhy zasílejte na: razitka@tprint.cz.

NEBO

V případě, že nemáte možnost zaslat uvedený formát dle parametrů výše, je zapotřebí zaslat text, který chcete uvést na razítku v následujícím formátu v podobě poznámky při dokončení objednávky či přímo na email: razitka@tprint.cz. GRAFICKÝ NÁVRH razítka je ZDARMA a bude vám zaslán zpět ke schválení a korektuře.   


Objednávky na výrobu razítek přijímáme prostřednictvím e-shopu a také emailem: razitka@tprint.cz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Príšlušenství razítka Colop
Záruka: 2 roky
Otisk - rozměr (v x š): 33 x 55 mm